İptal ve Ertelemeler - Varoluş Tiyatrosu

İptal ve Ertelemeler

 • İptal ve Ertelemeler

  Varoluş Tiyatrosu, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlar, sağlık sorunları ve benzeri durumlarda etkinlikleri  iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, iptal edildiğinde uygulanacak prosedür Varoluş Tiyatrosu tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda sosyal medyadan, internet sitesinden veya Varoluş Tiyatrosu’ndan (0507 163 39 85 ) bilgi alabilirsiniz.

   

  İptallerde Varoluş Tiyatrosu, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesi konusunda belirli sınırlamalar getirebilmektedir. Bu konuya ilişkin tam ve detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.

   

  İptal ve ertelemelerde Varoluş Tiyatrosu ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Varoluş Tiyatrosu Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya varolustiyatrosu.com’a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya varolustiyatrosu.com’a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

   

  Geri ödemeler konusunda Varoluş Tiyatrosu tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Bir gösterinin ertelenmesi veya iptal edilmesi durumunda gösteri Varoluş Tiyatrosu geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

   

  Oyun iptalı ve ertelemeler dışında satın alınan biletler kesindir ve iadesizdir. Varoluş Tiyatrosu bilet iadesi ve değişikliği yapmamaktadır.

   

  Önemli Uyarı: İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin Varoluş Tiyatrosu’na teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin Varoluş Tiyatrosu ‘na ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.